obozy letnie naglowek

1. Wyjazd uczestników w dniu 23.06. (sobota) o godzinie 15.00, z parkingu Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (przed budynkiem głównym), Aleje Jana Pawła II 78. Bus z planszą z logo Sport Szok za przednią szybą. Pakowanie bagaży o godz. 14.30. Wjazd na parking bezpłatnie na hasło Sport Szok. Dojazd na parking od Al. Jana Pawła, skręt przy hotelu Justyna naprzeciw Euromarket Opel – Chewrolet.

 

2. Powrót uczestników w dniu 2.07. (poniedziałek) o godzinie 17.00 na parking Akademii Wychowania Fizycznego.

 

3. Kontakt z opiekunem w dniu wyjazdu i podczas obozu, Robertem Staszkiewiczem: 608550524

 

4. Trasa wędrówki i przewidywany ogólny program:

23.06 Schronisko pod Durbaszką  - 15.00 wyjazd z Krakowa, zakwaterowanie, ognisko.
24.06 Schronisko pod Durbaszką - Zdobycie szczytu Trzy Korony.
25.06 Schronisko pod Durbaszką - Spływ przełomem Dunajca.
26.06 Schronisko pod Durbaszką - Wizyta z szałasie pasterskim w Białej Wodzie, zwiedzanie Wąwozu Homole.
27.06 Mała Roztoka Ryterska - namioty - Dłuższa niż zwykle wędrówka, survivalowa kąpiel w strumieniu, grill przy domku na Kramarce, wymiana bagażu.
28.06 Mała Roztoka Ryterska - namioty - Prelekcja w leśniczówce Hrabiego Adama Stadnickiego. Zabawy linowe w Głębokim Jarze, odnowa biologiczna w krytej pływalni,
29.06 Schronisko górskie Cyrla - Nauka budowy szałasu.
30.06 Schronisko górskie Cyrla - Praca z mapą, podchody drużynowe.
1.07 Bacówka nad Wierchomlą - Podsumowanie obozu przy ognisku.
2.07 Bacówka nad Wierchomlą - Mała wojna paintballowa, pakowanie, zejście do Wierchomli, wyjazd busem do Krakowa (14.00).

 

5. Przykładowy plan dnia: 8.00 śniadanie, 9.00 wyjście, 12.00 posiłek suchy prowiant, 14.00 zajęcia według programu, 18.00 kolacja, 22.00 cisza nocna albo nie.

 

6. Wyposażenie uczestnika:
• obuwie na twardej podeszwie np. typu „vibram”, najlepiej powyżej kostki (może być do kostki),
• klapki lub inne lekkie obuwie na zmianę,
• długie i krótkie spodenki,
• bieliznę, skarpety i koszulkę najlepiej bawełnianą na każdy dzień - połowę prosimy spakować do oddzielnej, podpisanej reklamówki lub torby, którą zdeponujemy wraz z karimatą w dniu wyjazdu, w połowie obozu w Rytrze zmienimy rzeczy brudne na rzeczy czyste i przekażemy karimatę potrzebną na nocleg w Dolinie Małej Roztoki Ryterskiej.
• kąpielówki/strój kąpielowy i czepek,
• bluzę polarową,
• kurtkę przeciwdeszczową z kapturem,
• czapkę z daszkiem,
• wygodny plecak z pasem biodrowym o pojemności ok. 35-60 l,
• jeżeli ktoś posiada, można zabrać kije teleskopowe do „Nordic Walking”,
• śpiwór, małą poduszkę i karimatę,
• reklamówki do spakowania bagażu do plecaka (na wypadek deszczu),
mały dodatkowy plecak na prowiant, kurtkę i bluzę,
• ręcznik i kosmetyki w ograniczonej ilości.

 

7. Ewentualne informacje o lekach, dolegliwościach, przeciwwskazaniach, przyzwyczajeniach uczestnika obozu itp. prosimy przekazać na podpisanej kartce w dniu wyjazdu.

 

8. Jeżeli uczestnik obozu posiada telefon komórkowy, bardzo prosimy o poparcie i omówienie z dzieckiem przyjętych na naszych obozach zasad korzystania. Kontakt telefoniczny z rodzicem w godz.: 21.00 - 22.00. Depozyt telefonu od 22.00 do zakończenia wędrówki lub zajęć następnego dnia.

 

9. Przypominamy, iż termin 2 raty (jeżeli jeszcze nie została uregulowana) upływa z dniem 9.06.2018. Przy standardowej wpłacie zaliczki w kwocie 500 zł, 2 rata wynosi 1080 zł. W przypadku uczestników dwóch lub trzech turnusów 2 ratę za drugi lub trzeci z turnusów należy obniżyć odpowiednio o 100 zł lub 250 zł.

 

10. Jeżeli planujecie zakupy związane z obozem, polecamy sklepy Windsport, które za okazaniem karty zgłoszenia na obóz udzielają 10 % zniżki na towar i na serwis. Dla członków naszego klubu narciarskiego i tenisowego 13 % zniżki na towar i 15 % zniżki na serwis. Listy uczestników klubu w sklepach. Lokalizacja sklepów na www.windsport.pl.

 

11. Rodziców zachęcamy do przeczytania artykułów znajdujących się w "innych informacjach - obozy letnie", dotyczących między innymi zapobiegania tęsknocie, wyposażenia uczestnika, zabaw linowych itp. Przypominamy, że zapoznanie dziecka z regulaminem obozu (zamieszczonym obok karty zgłoszenia) jest zaakceptowanym przez Państwa warunkiem udziału i ma wpływ na bezpieczeństwo uczestników i lepsze skorzystanie z obozu.

 

Zaopiekuje się Wami (zobacz zdjęcia instruktorów na stronie „kadra”):  Robert Staszkiewicz – absolwent i pracownik AWF Kraków, przewodnik beskidzki i tatrzański z uprawnieniami państwowymi, wychowawca.