obozy letnie naglowek

1. Zbiórka na dworcu PKP Kraków Główny 18 sierpnia o godz. 21.00, na peronie z którego odjeżdża pociąg TLK 34190 relacji Kraków Główny – Gdynia Główna. Odjazd pociągu 21.50. Prosimy sprawdzić numer peronu przy wejściu na dworzec. Na peronie znak rozpoznawczy – instruktorzy w niebieskich kurtkach i bandera z logo Sport Szok. Przed wejściem do wagonu należy obowiązkowo zdeponować u Piotra Kolasy legitymację szkolną. Brak legitymacji wiąże się z koniecznością dopłaty do ceny biletu lub poniesienia kary.

 

2. Powrót uczestników 29 sierpnia na dworzec PKP Kraków Główny o godz. 20.07. Pociąg Pendolino EIP 5308 relacji Gdynia Główna – Kraków Główny.

 

3. Adres miejsca zakwaterowania: Domki Kliwer, 84-140, Jastarnia, Sztormowa 5, www.jastarnia.com.pl.

 

4. Kontakt z opiekunem w dniu wyjazdu i podczas obozu, Piotrem Kolasą: 600359133.

 

5. Przykładowy plan dnia: 8.15 śniadanie, 9.30-12.30 zajęcia na rolkach lub zajęcia ogólnorozwojowe na plaży i w terenie, 13.00 obiad, 15.00-18.00 zajęcia z windsurfingu, 19.00 kolacja, 20.00 spacerek po Jastarni lub piłka nożna na Orliku, 22.00 cisza nocna.

 

6. Wyposażenie uczestnika:
• legitymacja szkolna,
• torba na kółkach lub plecak – zbędny bagaż ograniczony do minimum ze względu na konieczność samodzielnego przenoszenia,
• kąpielówki/strój kąpielowy - 2 komplety, okularki pływackie,
• czapka z daszkiem,
• cienka kurtka ortalionowa,
• buty do biegania, spodnie dresowe, bluza dresowa,
• łyżworolki oraz ochraniacze na nadgarstki i kolana, kask rowerowy,
• plecak na kurtkę i łyżworolki,
• rękawiczki windsurfingowe jeżeli ktoś posiada, lub zamiennie rękawiczki rowerowe do pływania na windsurfingu,
• buty windsurfingowe jeżeli ktoś posiada.

 

7. Ewentualne informacje o lekach, dolegliwościach, przeciwwskazaniach i przyzwyczajeniach uczestnika itp. prosimy przekazać na podpisanej kartce w dniu wyjazdu, wraz z pisemną zgodą na ich podawanie.

 

8. Sugestie dotyczące zakwaterowania (z kim?) proszę podać e-mailowo (zostaną potwierdzone) do 10 dni przed rozpoczęciem turnusu. Sugestie podane wcześniej zostały już uwzględnione.

 

9. Jeżeli uczestnik posiada telefon komórkowy, bardzo prosimy o poparcie i omówienie z Nim przyjętych na naszych obozach zasad korzystania. Kontakt telefoniczny z rodzicem w godz.: 21.00 - 22.00, zabronione zabieranie telefonów na zajęcia oraz korzystanie po 22.00.

 

10. Rodziców zachęcamy do przeczytania nowych artykułów znajdujących się w "innych informacjach - obozy letnie", dotyczących między innymi zapobiegania tęsknocie, wyposażenia uczestnika itp.Przypominamy, że zapoznanie dziecka z regulaminem obozu (umieszczonym obok karty zgłoszenia) jest zaakceptowanym przez Państwa warunkiem udziału i ma wpływ na bezpieczeństwo uczestników i lepsze skorzystanie z obozu.

 

11. Przypominamy, iż termin 2 raty (jeżeli jeszcze nie została uregulowana) upływa z dniem 4.08.2017. Przy standardowej wpłacie zaliczki w kwocie 600 zł, 2 rata wynosi 1690 zł. W przypadku uczestników dwóch lub trzech turnusów 2 ratę za drugi lub trzeci z turnusów należy obniżyć odpowiednio o 100 zł lub 250 zł.

 

Zaopiekują się Wami (zobacz zdjęcia instruktorów na stronie „kadra”):
1. Kłos Justyna – wychowawca,
2. Piotr Kolasa – trener narciarstwa I klasy, wychowawca, kierownik obozu,
3. Konrad Rembiasz – trener lekkiej atletyki, wychowawca,
4. Zajęcia z windsurfingu prowadzić będą instruktorzy szkoły windsurfingu „Boards”.